Soluții la nevoile dumneavoastră.

Sună acum la:

+40 31 631 1701

09:00 - 22:00 (RO)

Luni - Vineri

Operator Call Center

Website MAIER Consultants

Nivelul carierei: Middle (1-3 ani)
Tip job: Full time, Part time
Limbi vorbite: Română – Nativ , Engleză – Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa: București
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze: Da
Posturi disponibile: 5

IMPORTANT:

Vă recomandăm să citiți această descriere cu mare atenție și să răspundeți la întrebările din mini-interviu. Aplicațiile incomplete nu vor fi luate în considerare.

Nu este un job REMOTE. Activitatea dvs. se va efectua strict de la biroul MAIER Consultants din București.

TIP JOB: OPERATOR CALL CENTER – DEPARTMENT VÂNZĂRI

CERINȚE:

Experiență în call center: minim 1 an.

Disponibilitate imediată.

Abilități excelente de comunicare, putere de convingere și negociere.

Atitudine pozitivă, calm, răbdare, entuziasm și dorință de învățare.

Cunoștințe foarte bune de operare PC.

Fluent limba română și limba engleză (scris, citit și vorbit).

Dorință permanentă de perfecționare și avansare în carieră.

Experiență anterioară în utilizarea Salesforce reprezintă un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI:

Preluarea apelurilor telefonice și asistarea apelantului pentru achiziționarea unui serviciu de consultanță.

Încheierea cu succes procesul de vânzare, contribuind la realizarea obiectivelor companiei.

Capacitatea de autonomie pe post și de a se adapta rapid la nevoile jobului.

CE URMEAZĂ SA FAC MAI EXACT:

Informarea apelantului cu privire la procedura de achiziționare a serviciilor de consultanță, urmând scriptul telefonic cu exactitate!

Actualizarea datelor clientului.

Transmiterea informațiilor de plată prin email.

Alte activități similare.

ALTE INFORMAȚII

Program de muncă flexibil: full time sau part time, de luni până duminică, între 7am și 00am , în funcție de disponibilitatea dvs.

Perioada de probă se efectuează la biroul din zona Unirii, București.

Angajament pe termen lung sau temporar.

Șansa de a construi o carieră într-un domeniu plăcut și dinamic.

Salariu de bază în funcție de experiență.

Bonusuri: activități suplimentare, bonus de performanță, etc.

DESPRE MAIER CONSULTANTS

MAIER Consultants este o companie care centralizează serviciile prestate de experți din diverse domenii, pentru a oferi soluții rapide, de încredere și calitative.

Echipa MAIER Consultants este formată din specialiști: avocați, consilieri juridici, mediatori, notari, traducători, translatori, consultanți în imigrări etc. Împreună cu specialiștii noștri, MAIER Consultants preia efortul, stresul și ghicitul din procesul de obținere a documentelor dorite de către clienți.

Informații suplimentare puteți găsi pe pagina noastră web.

PROGRAMEAZĂ-TE LA INTERVIU

ATENȚIE: Programările se efectuează la biroul de training din București, zona Unirii.

To apply for this job please visit maier-consultants.com.